Jak zgubić oponkę na brzuchu?

Jak zgubić oponkę na brzuchu?

Redakcja

2016-12-23

brak komentarzy

Jak błyskawicznie stracić oponki? Obecnie podam wam 5 super opcji, które pozwolą wam błyskawicznie stracić tzw. boczki. Boczki to coś co stałe mnie wkurzało. Niby chudnę, ale te fałdy po bokach...! nie do zniesienia! Najgorsze, że w ogóle się nie da ich tak łatwo zatuszować, zwyczajnie musimy się ich pozbyć! Oto moich 5 okazji za pozbycie się oponek! Najdogodniej zastosujcie je wszelkie jednocześnie! Rezultaty widocznie już po niespełna miesiącu! ( u mnie).Jak błyskawicznie stracić boczki?

PO PIERWSZE... Sen. Wszyscy ciągle mówią o tym, że by zmniejszyć wagę musimy sporzadzić od nowa jadłospis a także trenować, ale nie pamiętamy o śnie! Jeżeli nie odpoczywasz odpowiednio długo twój ciało wytwarza dużo więcej greliny, która wzmaga uczucie głodu na słodkości. Oprócz tego zdecydowanie mniej aniżeli 7 godzin snu równa się wyższy ilość kortyzolu, który okazuje się twoim największym wrogiem ponieważ służy odkładać się tłuszczykowi. A gdzie się tłuszczyk lubi się najbardziej odkładać?? No z całą pewnością! Na brzuchu a także w tych nieszczęsnych boczkach!

PO DRUGIE... Zapomnij o łakociach. Mówię serio! Nie mów że boli! Jeżeli pragniesz posiadać smukłą talię odstaw definitywnie słodkości! Co najmniej na czas stawienia czoła zbędnym kilogramom. Potem będziesz mogła do nich wrócić, ale nie do obżerania się, a do delektowania nimi czasami. A mówiąc słodkości - mam na myśli absolutnie wszystko co słodkie, co to oznacza nie jedynie ciastka a także czekoladki, ale również doprawione słodzone napoje a także desery.

PO TRZECIE... Postaw na krótkie serie treningów. Aby uwolnić się od oponek w ogóle nie musimy robić codziennie morderczych ćwiczeń. Pomogą krótkie serie treningów, które prawidłowo modyfikowane będą codziennie angażować inną tkankę mięśniową.

PO CZWARTE... Witamina C. Ostatnie badania wykazują, że spożycie wit. C, rozpędza się redukcję tkanki tłuszczowej, chroni przed stresem a także uatrakcyjnia wygląd cery. Kiedyś gdzieś o tym przeczytałam a także wobec tego teraz stałe gdy się odchudzam łykam wit. C, a poza tym jem jarzyny a także świeże owoce, którzy ją posiadają, a okazują się to: papryka, kiwi, kapusta..

PO PIĄTE... body wrapping. Nie wiem jak wy, ja nie zapominam o wspomaganiu się zabiegami, które pozwalają przyspieszyć redukcję tkanki tłuszczowej. A body wrapping uwielbiam, bo nie musimy nic robić, będzie wystarczające się posmarować balsamem, owinąć folią a także relaksować! :)

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 682 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Zdrowie