Przegląd diet odchudzających

Przegląd diet odchudzających

Redakcja

2016-08-17

1 komentarz

Przed Tobą ważne wydarzenie – firmowa impreza, ślub przyjaciółki, a w międzyczasie kolejne spotkanie rodzinne, na którym chcesz się dobrze zaprezentować. Szukasz diet szybkich i skutecznych, dlatego zanim rozpoczniesz odchudzanie, przeczytaj nasz przegląd dietetyczny.

Dieta Dukana

Mimo wielu przeciwników, nie można odmówić diecie Dukana skuteczności. W pierwszej fazie, trwającej do 14 dni gubimy kilogramy błyskawicznie. Zasady diety są proste – żadnych węglowodanów. Co to oznacza? Przede wszystkim fakt, że na dwa tygodnie zapominamy o chlebie, makaronach, ziemniakach, roślinach strączkowych, warzywach i owocach. To samo dotyczy alkoholu oraz soków owocowych. Pod szczególnym zaleceniem są natomiast chude mięsa, ryby, chude białe sery, jogurty naturalne, woda i herbaty ziołowe. Oczywiście niesłodzone.

Dieta kopenhaska

Podstawą żywienia w diecie kopenhaskiej również jest chude mięso, a dodatkowo niewielka ilość warzyw i jeden owoc dziennie. Zero chleba, makaronów, ziemniaków i słodyczy. Tutaj istotne są także godziny spożywania posiłków. Dlatego zaleca się przygotowanie śniadania na 8, obiadu na 14, zaś kolacji nie później niż o 18. Podjadanie zabronione!

Dieta kapuściana

Jak sama nazwa wskazuje, dieta bazuje na zupie kapuścianej ugotowanej z jednej główki kapusty, 6 cebul, 3 papryk , 6 pomidorów i selera naciowego, a do tego przyprawy. Jej przygotowanie jest banalnie proste i na pewno nikomu nie sprawi trudności. Mimo, że zupa jest podstawą diety, można jeść także lekkie posiłki z ryżu niełuskanego, surowe warzywa i jeden owoc dziennie. W piątym i szóstym dniu diety dozwolone jest chude mięso drobiowe i wołowe.

Forskolin zamiast diet

Zamiast wyszukiwania kolejnych diet odchudzających, które mogą przynieść jedynie krótkotrwały efekt, zdecyduj się na skuteczną suplementację. Forskolin to produkt w stu procentach naturalny, który bez wyrzeczeń pozwoli zgubić nadprogramowe kilogramy. Nie musisz poddawać się drakońskim dietom, by osiągnąć satysfakcjonującą sylwetkę. Sprawdź Forskolin już dziś!

catch me patch me opinioni

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 326 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

donataf

2016-10-24 21:04:28


tez uwazam ze zamiast katowac sie dietami mozna sobie pomoc poprzez naturalne srodki roslinne

Dieta