Recenzje najlepszych produktów na odchudzanie

Recenzje najlepszych produktów na odchudzanie

Redakcja

2016-10-30

brak komentarzy

Suplementy diety to środki, które wspomagają osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Niestety nie działają samoistnie, dlatego warto je połączyć ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną. W przekonaniu większości klientów zażywanie suplementów jest jednoznaczne z połykaniem kapsułek. Natomiast istnieją rozwiązania, które znacznie odbiegają od standardów.

Dziś poza przykładem tabelek Yacon Oxi, przedstawimy odchudzające plastry Catch Me, Patch Me i odchudzające masło Slim Butter.

Kapsułki Yacon Oxi

Za zażywaniem kapsułek Yacon Oxi przemawia naturalny skład bogaty w ekstrakty z roślin pozyskiwane z ekologicznych upraw. Jakie działanie wykazuje suplement? Przede wszystkim, mobilizuje metabolizm do intensywniejszej pracy, redukuje poziom cukru, ułatwia trawienie, przyspiesza spalanie tłuszczu za sprawą efektu termogenezy. Co więcej, kapsułki mają dobroczynny wpływ także na układ immunologiczny, a przy tym działają antybakteryjnie i przeciwdziałają starzeniu się komórek skóry.

Masło Slim Butter

Skład masła został tak przygotowany, by skutecznie i szybko likwidować cellulit, usuwać rozstępy, a przede wszystkim wyszczuplić najbardziej problematyczne partie ciała – brzuch, pośladki i uda. Slim Butter rozbija złogi tłuszczowe, które znajdują się pod skórą dzięki maksymalnej zawartości aktywnych spalaczy tłuszczu. Można wśród nich wymienić zieloną kawę, mango, rozmaryn czy zmiękczające naskórek masło shea. Składniki w kombinacji aktywnie wspierają organizm w walce z rozstępami i cellulitem oraz odnawiają włókna kolagenowe. Skuteczność produktu wynika z bezpośredniego dotarcia do tłuszczu podskórnego i szybkiego wyrównania tkanki tłuszczowej. Slim Butter posiada także właściwości ujędrniające.

Plastry Catch me, Patch me

Sekretem działania plastrów Catch me, Patch me jest wykorzystanie transdermalnej technologii transportu składników odżywczych. Dzięki temu, możliwe jest równomiernie dostarczenie składników aktywnych przez całą dobę. Naturalne substancje w plastrach Catch me, Patch me docierają do tkanki tłuszczowej i redukują jej nadmiar w problematycznych partiach ciała. Drugim sekretem skuteczności jest skład. Unikalna kompozycja składników pochodzenia roślinnego sprawia, że osiągamy satysfakcjonujące efekty w niebywale krótkim czasie.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 235 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Suplementy