Aspiryna – sposób na zaskórniki na nosie

Aspiryna – sposób na zaskórniki na nosie

Redakcja

2017-04-10

brak komentarzy

Maseczka aspirynowa to tradycyjny preparat wykorzystywany przez nasze babcie, mamy i ciotki. Kwas acetylosalicylowy funkcjonuje jak w przypadku zabiegu kwasami u kosmetyczki i efektywnie wspiera w walce z delikatnym trądzikiem,wągrami i zaczerwienieniem po wykwitach. Jednak jest to także zabieg inwazyjny i do cery wrażliwej, naczynkowej się nie nadaje. Jak więc działa aspiryna? Sposób na zaskórniki na nosie przy jej użyciu okazuje się niezwykle efektywny!

Maseczka z aspiryny - jak działa? 

Maseczka aspirynowa to doskonały środek na redukcję mankamentów cery twarzy. Wszystkie krostki, wągry, zaskórniki i zmiany kolorytu po trądziku można wyeliminować aplikując systematycznie maseczkę aspirynową lub aplikując papkę z aspiryny miejscowo (także na opryszczkę). Czemu akurat aspiryna? Aspiryna (oraz polopiryna) posiada kwas acetylosalicylowy, który posiada z kolei cechy wysuszające i dogłębnie detoksykacyjne. Zabieg maską aspirynową przyrównywany bywa do zabiegu kwasami w salonie kosmetologicznym (oczywiście działanie domowej maski jest gorsze).

Maseczka z aspiryny - dla kogo?

Maseczka aspirynowa nadaje się właściwie dla któregokolwiek typu skóry, ale uważać na nią muszą ludzie, którzy posiadają cerę przeczuloną, zbyt suchą i naczyniową - osoby z takim kłopotami muszą bardzo precyzyjnie wybierać produkty, bo ciągle wystawiają się na podrażnienia. Maseczka aspirynowa lub z polopiryny zalecana bywa w przypadku skóry mieszanej, tłustej, predysponowanej do zmian trądzikowych, trudnej. Przy systematycznym używaniu można zaobserwować znaczące polepszenie stanu cery, obniżenie liczby wągrów, niewielkich krostek oraz rozjaśnienie ciemnych plamek.

Uwaga! Maseczka aspirynowa pomoże ci uwolnić się od kontaminacji cery, ale jet to pomoc wyłącznie doraźna. Jeżeli zmagasz się ze zmianami trądzikowymi i masz dotkliwe dolegliwości tkanki skórnej lepiej zgłoś się do specjalisty chorób skórnych lub specjalisty-endokrynologa. Żaden okład nie leczy podłoża schorzeń cery, nawet jeśli w grę wchodzi aspiryna. Sposób na zaskórniki na nosie w tym wypadku musi zostać skonsultowany z profesjonalnym lekarzem. 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda