Jak samodzielnie wybielić zęby w domu?

Jak samodzielnie wybielić zęby w domu?

Redakcja

2017-08-24

brak komentarzy

Sprawdź jak rozjaśnić zęby. Zazdrościsz aktorom i piosekarzom ich śnieżnobiałego uśmiechu? I Ty masz ochotę mieć jasne zęby, bez przymusu aplikowania z drogich zabiegów dentystycznych. Zobacz, jak możesz rozjaśnić zęby domowymi metodami.

Częste mycie zębów 2 razy przez cały dzień to konieczne minimum, które - chociaż istotne - nie zagwarantuje śnieżnobiałego uśmiechu. Poniżej, co możesz użyć.

1. Jak rozjaśnić zęby : Pasta wybielająca

Jak rozjaśnić zęby pastą? To najczęściej spotykany, a zarazem najlepszy sposób wybielania zębów. Pasty takiego rodzaju proponują drogerie (też internetowe), apteki. Rozjaśniające suplementy posiadają w swoim składzie w własnym zawartości głównie sodę oczyszczoną, która - w zestawieniu z innymi składnikami - nie niszczy szkliwa.

2. Jak rozjaśnić zęby : Paski rozjaśniające

Alternatywa past wybielających zęby są profesjonalne paski. Nasączone są stosownymi składnikami, dzięki którym niewykluczone jest rozjaśnienie zębów. I je da się nabyć w dowolnej drogerii czy aptece. Opłaca się mimo wszystko mieć świadomość, że ich używanie musi być regularne. Efekty uwydatnione są tylko po paru-parunastu dniach, dzięki czemu zęby będą jaśniejsze o parę odcieni.

3. Jak rozjaśnić zęby : Kawałek cytryny oraz truskawki

Cechy rozjaśniające posiadają cytryny oraz truskawki. A to w związku z tym, że posiadają w swoim składzie w własnym zawartości elementy odpowiadające za utlenianie nazębnego osadu. Jak rozjaśnić zęby? Będzie wystarczające zatem pocierać uzębienie plasterkiem cytryny albo kawałkiem truskawki, by osiągnąć zadowalające rezultaty. Pod kryterium, że po takim „zabiegu” usta będą prawidłowo przepłukane wodą. Opłaca się mimo wszystko posiadać wiedza, że metoda nie jest zalecana ludziom borykającym się z nadwrażliwością zębów.

4. Jak rozjaśnić zęby : Soda oczyszczona / sól kuchenna

Więc soda oczyszczona oraz sól kuchenna będą stosowane do wybielenia zębów. Będzie wystarczające niewielką dawkę proszku wsypać na szczoteczkę oraz … szorować. Metoda ta już dawno musi odejść do lamusa, bo suplementy te oddziałują jak papier ścierny. Uszkadzają szkliwo, ułatwiając bakteriom docieranie w głąb struktur zęba zapoczątkowując próchnicę.

Jak rozjaśnić zęby metodami domowymi, sprawdzą się one jedynie wówczas, gdy zżółknięcie wywołane jest osadem nazębnym. Jeśli Twoje uzębienie jest „naturalnie” żółte, żadne metody nie dadzą rezultatów.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda