Impotencja – jak z nią walczyć?

Impotencja – jak z nią walczyć?

Redakcja

2016-08-17

1 komentarz

Panowie coraz częściej uskarżają się na „męskie dolegliwości”. Niestety niepełny wzwód bądź przedwczesny wytrysk to nie tylko kwestia, która dotyczy starszego pokolenia. Obecnie stanowi ona problem również młodych ludzi, którzy ze względu na stres, przepracowanie i chęć sprostania wymaganiom partnerki, tracą pewność siebie w łóżku. Tutaj zaczyna się impotencja. Jak z nią walczyć skutecznie? Co zrobić, gdy niemoc opanowuje łóżkowe terytoria? Po pierwsze nie wpadać w panikę, a po drugie…

Poznaj wroga

Problemy z erekcją mogą wynikać z różnorodnych przyczyn. Z jednej strony mamy z nimi do czynienia w momencie nadmiernego spożywania napojów wyskokowych, długotrwałego stresu czy zmęczenia. Jednocześnie zaburzenia erekcji stanowią jeden z syndromów poważniejszych chorób, takich jak miażdżyca bądź cukrzyca. A tych już bagatelizować nie można!

Oswój Lęki

Naszym sprzymierzeńcem nie są również nasze indywidualne obawy. Jeżeli czujemy lęk przed niepowodzeniem i stres, że nie sprostamy wymaganiom naszej partnerki to nie dziwmy się, że niepełna erekcja towarzyszy nam w sypialni. Warto spróbować kontrolować emocje i wydłużyć grę wstępną. Szczególnie rekomendowane są techniki relaksacyjne, które uspokoją nasz pobudzony organizm. Ćwicz swój oddech, słuchaj uspokajających nagrań i postaw na aromaterapię. Udowodniono, że przyjazne dźwięki i przyjemne zapachy rozluźniają mięśnie, sprzyjają odpoczynkowi oraz wywołują pozytywne odczucia.

Sprawdź suplementy

Naturalne kapsułki to wsparcie, na które decydujemy się coraz częściej. Ich sprawdzony skład i nieinwazyjny wpływ na organizm człowieka jest jednym z argumentów, które przemawiają na korzyść zainteresowanego. Niemniej jednak, zanim zdecydujemy się na wprowadzenie kapsułek do naszej codziennej diety, warto zastanowić się, co wybrać. Pod szczególną rekomendacją znajdują się suplementy Potenga Sex Power Increase. Produkt jest polecany przez seksuologów na całym świecie i znajduje uznanie tysięcy mężczyzn. Sprawdź go i Ty!


Dodaj komentarz

Komentarze

adamski

2016-10-24 21:03:38


przede wszystkim drodzy panowie trzeba uprawiac wiecej sportu i dbac o swoja diete. do tego wazna jest suplementacja.

Zdrowie