Podstawowe błędy w zdobywaniu kobiety

Podstawowe błędy w zdobywaniu kobiety

Redakcja

2016-08-17

brak komentarzy

Zdobycie sympatii przedstawicielek płci pięknej może się okazać nie lada wyzwaniem! Mężczyźni pragną zbudować imponujące pierwsze wrażenie i zachęcić do dialogu swoją rozmówczynię. A czy to się zawsze kończy powodzeniem? Niekoniecznie… dlatego dzisiaj rozwiejemy Wasze wątpliwości i ukażemy podstawowe błędy w zdobywaniu kobiet.

Nachalność

Która kobieta nie uwielbia momentu, w którym mężczyzna się o nią stara i zabiega? Niemniej jednak jest bardzo cienka różnica pomiędzy tradycyjnym zabieganiem o kobiece względy a nachalnością. Niestety takie nieporozumienia wynikają z kilku czynników, przykładowo błędnego zrozumienia intencji pań oraz przesadna wiara w swoje wyjątkowe zdolności urzekania.

Przesłodkie komplementy

Komplementy to jedne z najczęściej używanych narzędzi do zainteresowania kobiet, które dodatkowo budują jej wartość. Czułe słowa delikatnie wplątane w rozmowę są mile widziane, lecz i tym przypadku najważniejszy jest umiar. Kobiety bardziej doceniają jeden szczery komplement niż całą litanię zachwytów.

Przechwałki

Stereotypy współczesnych czasów narzuciły na mężczyzn konieczność bycia naj – najlepszym, najbogatszym i najprzystojniejszym. Do tej wizji ideału pasuje również świetna praca, sportowe auto i nowoczesne mieszkanie w modnej dzielnicy. Dlatego jeżeli mężczyzna w pierwszych dwóch minutach rozmowy chwali się swoimi osiągnięciami może nie wypaść korzystnie w oczach kobiet, dla których istotne jest coś więcej poza zawartością portfela.

Feromony

Panowie coraz częściej liczą, że to kobiety wykażą się inicjatywą w kuszeniu mężczyzny. Zamiast czekać na działanie pań, warto wziąć sprawy w swoje ręce! Wystarczą ku tego odpowiednio skomponowane feromony – Strong Magnet. Produkt został opatrzony certyfikatem jakości, zaś jego skuteczność w budowaniu pozytywnych relacji potwierdza tysiące panów. Wypróbuj już dziś!

Zobacz też

Baza Fachowców


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Zdrowie